O nas

Przychodnia Weterynaryjna „Na Katalońskiej”

powstała pod koniec 2003 roku. Założyli ją lekarze weterynarii związani wspólną pasją oraz zawodowymi doświadczeniami. Od początku naszej działalności nieśliśmy pomoc psom, kotom i innym zwierzętom z którymi zgłaszali się do nas ich opiekunowie przede wszystkim z terenu osiedla Stegny. Obecnie przyjmujemy pacjentów z całej Warszawy i jej okolic.

lek. wet. Ewa Wojciechowska-Andrzejczak

kierownik przychodni

Specjalista chorób psów i kotów, medycyna kotów, medycyna behawioralna kotów.

przyjmuje:

  • poniedziałek, piątek          15.30 – 20.30 
  • środa, czwartek                   9.00 – 14.00
  • sobota                                10.00 – 14.00  zamiennie

W 2006 roku uzyskała tytuł lekarza weterynarii na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Od tego czasu związana była z kilkoma lecznicami w Warszawie zajmując się przede wszystkim zagadnieniami z zakresu chorób wewnętrznych zwierząt towarzyszących.

W 2012 roku ukończyła studia specjalizacyjne uzyskując tytuł Specjalisty Chorób Psów i Kotów.

Pani Doktor najbliższe są koty, dlatego też jest aktywnym członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Kotów (ISFM), na bieżąco śledząc najnowsze doniesienia dotyczące tego zakresu medycyny weterynaryjnej. W swojej pracy wdraża zasady „kliniki przyjaznej kotom” (CFC – Cat Friendly Clinic), starając się aby jej miauczący pacjenci oraz ich właściciele czuli się komfortowo podczas wizyty lekarskiej.

Mimo, że swoich kocich pacjentów traktuje podobnie jak swoje domowe koty, psom poświęca równie dużo uwagi i serca. Pogłębia stale wiedzę i umiejętności biorąc udział w licznych konferencjach naukowych.

Prywatnie szczęśliwa żona, matka, opiekunka kotów, pasjonatka dobrej literatury i poezji śpiewanej oraz entuzjastka jazdy na nartach.

lek. wet. Anna Kryspin-Zybert

interna, pediatria, małe ssaki, chirurgia

przyjmuje:

  • wtorek                        9.00 – 14.00 i 15.30 – 20.30
  • sobota                       10.00 – 14.00  zamiennie

KONSULTACJE:

lek. wet. Małgorzata Tywoniuk

Pani doktor jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Kardiologii Weterynaryjnej (ESVC). Ukończyła kursy kardiologiczne na Uniwersytecie w Luksemburgu organizowane przez ESAVS.

W 2016 roku ukończyła studia specjalizacyjne na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Jest specjalistą radiologiem weterynaryjnym.

Odbyła staże zagraniczne w klinikach w Wielkiej Brytanii.

Wykonuje badania :echo serca , zabiegi ratujące życie (perikardiocentezy, thoracocentezy) i inne.

lek. wet. Dorota Nowak

badania USG

dr.n.wet. Katarzyna Zabielska

Konsultacje dermatologiczne i internistyczne – tylko na zapisy.

Wykształcenie Wyższe – Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie (2003 -2009)
Staż kliniczny ( Oss, Holandia – 2009 )

Studia doktoranckie z zakresu chorób wewnętrznych małych zwierząt (2009 – ) Katedra Małych Zwierząt z Kliniką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW.

Specjalizacja Choroby Psów i Kotów, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie (2012 – )

Zajmuje się głównie dermatologią, interną, endokrynologią.

Zainteresowania: Taniec (w każdej postaci – taniec towarzyski, taniec nowoczesny, salsa), fitness, kajakarstwo, nauka języków obcych (j.angielski, j. niderlandzki), książki Paulo Coelho.